sklep zero waste sklep zero waste sklep zero waste sklep zero waste
Eko News
Posted in

Konpie uratują zmiany klimatu?

Konpie

Jeżeli na Ziemi jest za dużo dwutlenku węgla, dlaczego wycinamy lasy? Karczujemy wszystkie drzewa w mieście i zalewamy teren betonem?Rośliny żyją dzięki CO2. Konopie włókniste rosną w zawrotnym tempie, pożerają CO2 bardziej niż las i produkują więcej tlenu. Są surowcem do produkcji w 100 proc. biodegradowalnych materiałów do opakowań (bioplastik), materiałów do budownictwa, farmacji, kosmetyki, włókiennictwa. A my jak te barany wpisujemy je na listę substancji psychoaktywnych i regulujemy uprawę ustawą o zwalczaniu narkomanii. Jest na ziemi miejsce na puszcze, bory, lasy i plantacje konopi. Jak czytam kolejne artykuły o tym, że musimy dopłacać za zużycie CO2 a zaraz obok wiadomość od lasów państwowych, że znowu rżną, to wyświetla mi się pytanie: Czy nas poj***ło ludzie?

Źródło : Facebook.com

TOP

KOSZYK ZAKUPÓW 0

OSTATNIO PRZEGLĄDANE 10

Zaloguj się

Utwórz konto

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Eko Solutions Europe Sp. z o.o. wpisana do KRS 0000866422 pod adresem ul. Spółdzielcza 14, 32-551 Babice, NIP 6282281325, REGON 387406995. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi Twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do Twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniałeś hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła e-mailem.